طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 آبان 1395 - 10:57

دات نیوز؛ طبق آخرین اطلاعات، ترامپ 274 رأی الکترال و کلینتون 218 رأی به دست آورده است. بدین ترتیب، بر خلاف همه پیش بینی ها، دونالد ترامپ جمهوریخواه، چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شد. ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون نیز با خداحافظی رئیس ستاد او از کسانی که برای جشن پیروزی تجمع کرده بودند، در حال تخلیه است.

ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد/ کلینتون فعلا شکست را نپذیرفت

بررسی های اولیه نشان می دهد اکثر جوانان به هیلاری کلینتون رأی داده اند ولی میانسالان و کهنسالان بیشتر به جمهوریخواهان متمایل بودند.
ستادانتخاباتی هیلاری کلینتون نیز با خداحافظی رئیس ستاد او از کسانی که برای جشن پیروزی تجمع کرده بودند، در حال تخلیه است. بر عکس جشن های پیروزی در ستاد ترامپ به طور غیر رسمی آغاز شده است.

رئیس کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون با حضور در جمع هواداران وی در مقر کمپین در نیویورک تاکید کرد که وی قصد ندارد سخنرانی پایانی را ایراد کند و همه چیز فردا صبح به وقت واشنگتن مشخص خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای نیوز، جان پودستا، رئیس کمپین انتخاباتی کلینتون برخلاف معمول به جای او در جمع حاضران سخنرانی کرد و گفت: روند شمارش آراء همچنان ادامه دارد و برای دو طرف دارای اهمیت است.

وی از طرفداران کلینتون که در مقر انتخاباتی وی در نیویورک حاضر شده بودند خواست که به خانه‌هایشان بروند و فردا صبح منتظر اعلام نتایج و سخنرانی نامزد محبوبشان باشند.

عدم ایراد سخنرانی از سوی کلینتون به این معناست که او نتایج اعلام شده از سوی رسانه‌های آمریکایی را قبول ندارد و منتظر اعلام نتایج رسمی خواهد بود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان