طراحی سایت
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1398 - 13:45
افتتاح خانه جوان برازجان +عکس

دات نیوز، خانه جوان برازجان به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و با حضور نماینده مجلس دشتستان، سرپرست فرمانداری، اعضای شورا شهر و  جمعی از مسئولین شنبه ٩٨/١/٣١ ساعت ١١:٠٠ افتتاح شد.

کمارج حاجی: جوانان ما لایق فضای بهتر و گسترده تری هستند

به گزارش دات نیوز؛ خانه جوان برازجان به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و با حضور نماینده مجلس دشتستان، سرپرست فرمانداری، اعضای شورا شهر و  جمعی از مسئولین شنبه ٩٨/١/٣١ ساعت ١١:٠٠ افتتاح شد.

علی محمد کمارج حاجی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان ضمن تشکر و خوش آمدگویی از حضور نماینده مجلس دشتستان، فرماندار، اعضای شورا شهر و  جمعی از مسئولین افزود: خانه جوان مختص قشر جوان می باشد ک بتوانند فعالیت های خود را آغاز کنند.

کمارج حاجی با اشاره به هفته جوان و با توجه ب جایگاه جوانان این شهر خاطر نشان کرد: خانه جوان باید دقت و ظرافت مخصوص به خود را داشته باشد که بی شک جوانان ما بسیار لایق فضای بهتر و گسترده تر هستند.

ایشان در پایان سخنان خود گفت: امیدوارم با کمک همدیگر و همدلی تغییر و تحول در این پروژه صورت گیرد، که به زودی و در اردیبهشت ماه تجهیزات آن فراهم خواهد شد.

جواد لقمان سرپرست فرمانداری دشتستان

  در ادامه لقمان سرپرست فرمانداری دشتستان با اشاره به مدیریت خانه جوان افزود: با هماهنگی های صورت گرفته، محمدحسین زاهدی فرد به عنوان نماینده اداره ورزش و جوانان دشتستان و آقای حامد گرگین، به نمایندگی از سمن ها، خانه جوان را مدیریت نمایند.

 

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان