طراحی سایت
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1398 - 13:41
فرمانده انتظامی استان اعلام کرد؛

دات نیوز؛ فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: آمار وقوع تصادفات در یک ماهه اول سال در استان بوشهر افزایش نگران کننده‌ای داشته است.

افزایش نگران کننده تصادفات بوشهر در یک ماه اخیر

به گزارش دات نیوز و به نقل از ایسنا، سردار خلیل واعظی در تشریح عملکرد یک ماهه پلیس استان گفت: در این مدت متوفیان تصادفات ۶۱ درصد و مصدومان هم افزایش ۱۳ درصدی نسبت به سال قبل داشته است.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری مردم استان و مسئولان با انجام اقدامات پیشگیرانه از تلفات جاده‌ای جلوگیری کنیم.

واعظی عنوان کرد: در یک ماهه اول سال جاری بالغ بر ۶۷۰ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان کالای قاچاق در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۳۲ درصد ارزش ریالی بیشتری دارد.

وی از کشف بیش از ۷۸۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در یک ماهه اول سال در استان خبر داد و افزود: این مقدار کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۱ درصد رشد داشته است. بیش از ۹۰ درصد این کشفیات در جنوب استان و شهرستان عسلویه بوده است.

سردار واعظی تاکید کرد: کشف جرایم خشن استان ۴۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

وی بیان کرد: اگر چه وقوع سرقت‌های عادی در این مدت افزایش داشته ولی کشف سرقت‌ها ۴۲ درصد و دستگیری سارقان نیز ۶۴ درصد نسبت به مدت مشابه افزایش داشته است.

این مقام ارشد پلیس از افزایش ۳۴ درصدی جرایم رایانه‌ای استان در یک ماهه خبر داد و گفت: با کشف ۹۳ درصد از جرایم رایانه‌ای اتفاق افتاده در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز کشف این جرایم رشد ۵۷ درصد دارد.

برچسب ها:
تصادفات

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان