طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 ارديبهشت 1398 - 17:39
امام جمعه بوشهر:

دات نیوز؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به آسیب‌ها و تهاجمات دشمنان به دانش‌آموزان، گفت: بانوان در خط مقدم تهاجم فرهنگی به جمعیت جوان ایران هستند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر چهارشنبه در در دوره توانمندسازی طلاب فرهنگی شاغل در آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه نوجوانان و جوانان بسیار مستعدی داریم که زمینه و ژن آنها پاک است اظهار داشت: تاریخ ایران و این انقلاب سراسر شکوه است و نوجوانان و جوانان فرزندان این تاریخ پرشکوه هستند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه قشر عظیمی از کشور ما نوجوانان و جوانان هستند یادآور شد: این گروه سنی درک صحیحی از جنگ و انقلاب ندارد و به علت ویژگی‌های جوانی از جمله آمادگی پذیرش قلبی و شکل‌گیری شخصیت مورد توجه دشمنان هستند و بیشتر فعالیت‌های دشمن در فضای مجازی متمرکز است.

صفایی ادامه داد: با توجه به اینکه این انقلاب نفی ماهیت جهان استکبار است دشمنان از دشمنی خود دست برنمی دارند و برای نابودی این انقلاب در همه زمینه‌ها به ویژه نوجوان و جوانان برنامه دارند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: نیروهای آموزش و پرورش و به خصوص طلاب فرهنگی نقش مهمی در آینده انقلاب دارند و خط مقدم هدایت و مشاوره دانش آموزان در کشور هستند.

وی تصریح کرد: استان بوشهر از استان‌های ممتاز در عرصه همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش است و باید از این فرصت استفاده شود و نیروهای بیشتری برای این همکاری‌ها جذب شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه فرهنگیان در مدرسه نقش پدر و مادر دانش‌آموز را دارند و محرم راز دانش آموزان هستند اضافه کرد: دانش آموزان را باید مثل فرزند خود بدانید و سعی در جذب نوجوانان و جوانان داشته باشید.

صفایی با تاکید بر اینکه بانوان فرهنگی باید توجه ویژه‌ای به خواهران نوجوان و جوان داشته باشند خاطرنشان کرد: خط مقدم تهاجم فرهنگی به جمعیت جوان ایران، بانوان هستند و باید عنایت ویژه به این گروه سنی داشت.

گفتنی است این دوره آموزشی دو روزه با حضور ۶۰ روحانی فرهنگی در سالن کنفرانس مرکز آموزشی رفاهی استاد نبوی بوشهر برگزار شد.

برچسب ها:
امام جمعه بوشهر

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان