طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 ارديبهشت 1398 - 14:58
کمیته فرهنگیان حزب اعتماد ملی استان بوشهر:

دات نیوز؛ گرچه شکی نیست که پست ها و مقام ها ابدی نیستند و تغییر و تحولات هم ،حق مدیران مافوق میباشد؛ اما کنار گذاشتن مدیران شایسته که مهمترین سرمایه های یک سازمان میباشند،نتیجه ای جز عقبگرد به دنبال نخواهد داشت.

عده ای به دنبال هبه کردن جایگاه مدیریت آموزش و پرورش استان بوشهر هستند

به نام حضرت دوست

 

جناب آقای دکتر بطحایی وزیر محترم آموزش وپرورش

جناب آقای دکترگراوند استاندار محترم استان بوشهر

 

عده ای به دلیل جبران ناکامی در وعده های انتخاباتیشان، به دنبال هبه کردن جایگاه مدیریت آموزش وپرورش استان بوشهر به اندک همراهان وفادار خویش بوده تا با یک تیر دو نشان زنند؛ هم آتش اختلاف وچند پاره گی را درمیان حامیان دولت تدبیروامید شعله ورتر ساخته وهم به چینش دلخواه درمدیریت ها، برای تقویت یاران خودی با هدف موفقیت در انتخابات بعدی پارلمان رسیده باشند.

آنچه که نگرانی را دوچندان نموده است؛ خیزش آنان به سمت سازمانی است که آینده ی فرزندان این دیار در آن رقم می خورد و در این سالها با وجود تمام مشکلات، در آرامش کامل رو به جلو قدم برداشته، وبه همت مدیران آن سازمان، از برترین های استان بوده است.

برکسی پوشیده نیست که آقای کرمی مدیرکل محترم آموزش وپرورش استان، از مدیرانی است که پله های ارتقاء را به ترتیب طی نموده و از شایسته ترین مدیران به حساب می آید.

 

گرچه شکی نیست که پست ها و مقام ها ابدی نیستند و تغییر و تحولات هم ،حق مدیران مافوق میباشد؛ اما کنار گذاشتن مدیران شایسته که مهمترین سرمایه های یک سازمان میباشند،نتیجه ای جز عقبگرد به دنبال نخواهد داشت.

کیست که نداند، در فصل شروع امتحانات و به بار نشستن ثمره ی یک سال تحصیلی، زمان مناسبی برای تغییر مدیرکل آموزش وپرورش نبوده و نتیجه ای جز عقیم کردن زحمات تلاشگران عرصه ی تعلیم و تربیت به دنبال نخواهد داشت.

 

اینکه عد ه ای  خارج از قوه ی مجریه، با فشار وچانه زنی به تغییر و چینش مدیران برسند ،هم استقلال مدیران را زیر سوال می برد وهم نتیجه ای جز خنثی نمودن آن سازمان را در پی نخواهد داشت.

تغییر مدیران موفق ستادی، خمودی و بی انگیزگی در میان نیروهای صف را به دنبال  داشته ویک سازمان را دچار چالش جدی می نماید،

 امید است مسولان تصمیم گیر اجازه ندهند آموزش وپرورش استان بوشهر بازیچه ی رقابت های پیدا و پنهان عده ای خاص گردیده وچرخش از ریل خارج شود.

 

کمیته فرهنگیان حزب اعتماد ملی استان بوشهر

اردیبهشت ماه نودوهشت


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان