طراحی سایت
تاريخ انتشار: 23 ارديبهشت 1398 - 07:41
باز هم شهرداری برازجان:

دات نیوز؛ در اینکه باید فکری برای سگ های ولگرد و مزاحم کرد و معدوم سازی آنها یکی از راههای مقابله با آنها می باشد شکی نیست ولی شیوه و انجام این کار به راستی باید چگونه باشد و چنین شیوه ای از نظر بهداشتی و انسانی صحیح است؟

سگ کشی به شیوه ی شهرداری برازجان +عکس

به گزارش دات نیوز، شهرداری برازجان جهت معدوم سازی سگ های ولگرد شهر، دست به اقدامی زده است که خشم بسیاری از مردم و فعالان حقوق حیوانات را به دنبال داشته است.

بنا به این گزارش این شهرداری با استخدام پیمانکاری جهت شتن سگ ها، در مرحله ی اول اقدام به پخش سم در پیاده روهایی که محل عبور بیشتر سگ ها بوده است آنها را با سم می کشد سپس همچون آشغال و نخاله ساختمانی آنها را به خارج از شهر و در فضای باز رها می کند و این در حالیست که سال قبل شهرداری برازجان خبر از تاسیس کمپ سگهای ولگرد را داشت.

 

شایان ذکر است بنا به گزارش گزارشگر دات نیوز، فضایی که لاشه ی سگ ها در آن رها شده است قبلا ورودی سایت پسماند شهرداری برازجان بوده و اکنون چیزی حدود صد متر بالاتر از محل پرس پسماند پیمانکار شهرداری و محل عبور عشایر می باشد که هر کس از آنجا بگذرد بوی بد و آزاردهنده ی آن را حس می کند. متاسفانه مدتهاست فعالان زیست محیطی نیز پیرامون چنین اعمالی که بشدت بهداشت محیط را تحت تاثیر قرار داده هشدار داده اند ولی اقدامی نمی شود.

 

 در اینکه باید فکری برای سگ های ولگرد و مزاحم کرد و معدوم سازی آنها یکی از راههای مقابله با آنها می باشد شکی نیست ولی شیوه و انجام این کار به راستی باید چگونه باشد و چنین شیوه ای از نظر بهداشتی و انسانی صحیح است؟نظرات کاربران
چقدر گناه دارن افسوس فرماندار که نداریم شورا هم که هیچ ...........آقای محمدی تو را خدا این کار را نکن تو را خدا
رضا 4 ماه قبل گفت:
اقاي شهردار تا كي بي تدبيري!!!!
مهران 4 ماه قبل گفت:
شمامطمینیداین مارشهرداریه.... بارها مشاهده شده که حتی توبعضی محلات لاشه سگها به وفور پیداشده ..حتی مردم عادی هم دیگه راه کشتن سگهارویادگرفتن ..کار خداپسندانه ای نیست..ولی اول بایدمطمین بود کارکی هست ...بیخودتهمت نزنیم...شهرداری هم تواین دوره فضای شهر روعوض کرده وزحمت زیادی کشیدن...یاعلی
شهروند 4 ماه قبل گفت:
نمیدونم این فعالان محیط زیست که موقع هر جلسه ایی سریع میان با کت و.شلوار عکس میگیرن کجا هستند که لال شده اند. این موجودات هم حق حیات دارند , به چه حقی یک انسان نادان به خودش جرات داده دستور کشتن این زبان بسته ها را داده؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان